Головна » Архів матеріалів

У народі кажуть: «Діло майстра величає». Тож дивлячись на результати посіву лісових розсадників, посадки декоративних шкілок, заходів з лісовідновлення на території Ніжинського лісгоспу, одразу помітно впевнену руку професіонала.

Людина, яка за бездоганну працю та сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків нагороджена Почесними Грамотами Ніжинського лісгоспу, Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Ніжинської районної державної адміністрації, Товариства лісівників України, а також Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, людина, котра своє життя повністю присвятила лісгоспу – інженер з лісовідновлення Наталія Демочка.

Недарма кажуть: «Життя прожити – не поле перейти». Здобувши вищу освіту за спеціальніст ... Читати далі »

Переглядів: 410 | Додав: julec | Дата: 03.09.2015 | Коментарі (0)

Веселковим переспівом стоголосих пташок відгомоніло літо…. Поважним, розміреним кроком наближається золота пора. По-батьківськи теплі обійми для своїх учнів розгортають кладязі знань – мудрі школи.

Свято Останнього дзвоника відлунало і у Світанківській ЗОШ. Допитливі оченята першокласників, мужні постаті випускників, усміхнені обличчя вчителів, задумливі погляди батьків гармонійно поєдналися у єдине ціле і шкільне подвір’я наповнилося життям.

Лариса Федорівна Кукало, директор школи, не просто побажала успіхів у навчанні, а й материнською турботою огорнула кожного у дружній шкільній сім’ї. Ніщо не сховалося від її пильного погляду: у класах – зручно й затишно, у коридорах – світло й просторо, на подвір&rs ... Читати далі »

Переглядів: 166 | Додав: julec | Дата: 02.09.2015 | Коментарі (0)

27 серпня в ДП «Ніжинський лісгосп» відбулася чергова технічна нарада, на якій з-поміж багатьох питань велика увага приділялась нововведенню – комплексу програм обробки лісовпорядної інформації через мережу інтернет (WebULR). Грунтовний інструктаж та розгорнену наочність продемонстрував представник ВО«Укрдержліспоект»                    Володимир Савчина.

Він пояснив, що дана розробка має на меті удосконалити, структуризувати та централізувати роботу підрозділів лісової галузі. Так, електронні карти для смартфонів та планшетів не просто полегшать просторову орієнтацію в лісі, але й ... Читати далі »

Переглядів: 388 | Додав: julec | Дата: 31.08.2015 | Коментарі (0)

Немає кращого місця відпочинку як ліс з усією його красою та величчю. Свіже, чисте повітря, стоголосі крони дерев, смарагдовий оксамит різнотрав’я – і сіра буденність поволі відступає, груди наповнюються невимовним почуттям легкості, спокою, умиротворенням….

Та для того, щоб відпочинок у лісі був не тільки приємним, але й безпечним і зручним, необхідно докласти немало зусиль. Саме тому пріоритетним напрямком роботи працівників ДП «Ніжинський лісгосп» і є охорона та захист лісів, що поміж багатьох пунктів включає в себе створення нових та оновлення вже існуючих рекреаційних пунктів (так, у цьому році вже укомплектовано дві та ще планується дві такі зони). Зазвичай, вони знаходяться неподалік автомобільних доріг, адже це, по-перше, зручно (навіть подорожні, що вперше знаходяться у цій місцевості, можуть л ... Читати далі »

Переглядів: 500 | Додав: julec | Дата: 20.08.2015 | Коментарі (0)

  Шановні бухгалтери!

Вітаю Вас із професійним святом!

День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль Вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання.

Від щирого серця бажаю Вам здоров’я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх справах!

Юрій Болоховець, директор ДП "Ніжинський лісгосп

... Читати далі »
Переглядів: 170 | Додав: julec | Дата: 16.07.2015 | Коментарі (0)

    

У зв’язку з загостренням пожежо-небезпечного періоду ДП «Ніжинський лісгосп» спільно із підрозділами ДСНС провели тактико-спеціальні навчання по ліквідації пожеж в лісових масивах. За словами головного лісничого Володимира Костирка, лісівники мають бути завжди напоготові, адже загоряння виникає раптово і приводом можуть слугувати як природні чинники, так і людська недбалість, а кожна хвилина зволікання може коштувати псування десятків гектарів лісових масивів.

Тож лісівники (В.Костирко, Ю. Примак, А.Король, П. Помазан) разом із представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій (начальник 16-ї ДСНС А.М. Шерстюк, начальник Носівського районного сектору В.Є.Вихор та ін..) на території Мринського л ... Читати далі »

Переглядів: 174 | Додав: julec | Дата: 06.07.2015 | Коментарі (0)

Здавна відомо, що ліс має неабияке значення в нашому житті, а формування екологічної свідомості є одним з пріоритетних напрямків розвитку підростаючого покоління. Саме тому Державне агентство лісових ресурсів України і обласні управління лісового та мисливського господарства (за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту) в період з березня по липень 2015 року проводять конкурс дитячих малюнків та творів за темою «Людина та ліс», основною метою якого є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини.  У конкурсі взяли участь і учні навчальних закладів сільської місцевості, розташованих на території діяльності ДП «Ніжинське лісове господарство». За словами голови комісії Володимира Костирка (головний лісничий ДП «Ніжинське лісове господарство»), результати справді вражають. Здавалося б, дітлахи ще зовсім юні, а вже глибоко розуміють необхідність збереження та примноження лі ... Читати далі »

Переглядів: 572 | Додав: julec | Дата: 15.06.2015 | Коментарі (0)

Сертифікація лісів, що активно проводиться по всій Україні і, зокрема, в Чернігівській області, пройшла також і в ДП «Ніжинське лісове господарство». Досвідчена команда аудиторів компанії НЕПКон (головний аудитор - Олеся Каспрук, аудитори Георгій Бондарук, Ярослав Генек та Олена Соловій) провела перевірку лісогосподарської діяльності, а також роботи відділів лісового господарства, реалізації, охорони праці та цехів переробки лісопродукції щодо дотримання принципів і критеріїв та міжнародних вимог Лісової Опікунської Ради (ЛОР – міжнародна неприбуткова організа­ція, яка сприяє відповідальному управлінню лісами).

За словами головного аудитора – Олесі Каспрук, рівень ведення лісового господарства в Чернігівській області загалом відповідає сучасним міжнародним вимогам.

Втім, під час проведення аудитів (на даний час основну оцінку ведення лісогосподарської ді ... Читати далі »

Переглядів: 271 | Додав: julec | Дата: 12.06.2015 | Коментарі (0)

У народі кажуть: «Добре діло утіха, коли ділові не поміха», тож чесно відпрацювавши робочий тиждень працівники ДП «Ніжинський лісгосп» за сприяння профспілкового комітету вихідні вирішили провести для «душі», тому дружнім колективом вирушили до мальовничого ландшафтного парку, що знаходиться в селі Буки Київської області. За веселими розмовами дорога пролетіла швидко, тож екскурсію всі почали повними сил та завзяття. Мальовнича природа, химерні скульптури, храмовий комплекс із фонтаном не полишали дивувати своєю витонченою красою та різноманіттям. До-речі, сам парк налічує не так вже й багато років – він був заснований у 1996 році підприємцем Іваном Сусловим, власником агропромислової корпорації "Сквира". Зараз це місце перетворилося на один із найкрасивіших парків України. Одночасно тут ще й проживає сім'я засновника, його маєток розташований прямо на території парку. 

... Читати далі »

Переглядів: 155 | Додав: julec | Дата: 13.05.2015 | Коментарі (0)

        Шановні ветерани!

Прийміть мої щирі вітання зі світлим і радісним святом - Днем Перемоги!

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Напередодні цього світлого дня бажаю Вам, дорогі наші ветерани, великого щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Зі святом, дорогі ветерани!

Юрій Болоховець, директор ДП "Ніжинський лісгосп"

 

Переглядів: 153 | Додав: julec | Дата: 07.05.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 7 8 9 10 »