Головна » 2015 » Серпень » 20 » Лісові рекреаційні пункти – якісний відпочинок на лоні природи
15:54
Лісові рекреаційні пункти – якісний відпочинок на лоні природи

Немає кращого місця відпочинку як ліс з усією його красою та величчю. Свіже, чисте повітря, стоголосі крони дерев, смарагдовий оксамит різнотрав’я – і сіра буденність поволі відступає, груди наповнюються невимовним почуттям легкості, спокою, умиротворенням….

Та для того, щоб відпочинок у лісі був не тільки приємним, але й безпечним і зручним, необхідно докласти немало зусиль. Саме тому пріоритетним напрямком роботи працівників ДП «Ніжинський лісгосп» і є охорона та захист лісів, що поміж багатьох пунктів включає в себе створення нових та оновлення вже існуючих рекреаційних пунктів (так, у цьому році вже укомплектовано дві та ще планується дві такі зони). Зазвичай, вони знаходяться неподалік автомобільних доріг, адже це, по-перше, зручно (навіть подорожні, що вперше знаходяться у цій місцевості, можуть легко зорієнтуватися, відпочити, набратися від природи сил і з «новим диханням» вирушити далі), по-друге, відпочиваючим нема необхідності йти в лісові хащі, блудити, смітити там, розводити багаття, що може призвести до необоротних наслідків.

 Створюючи такі оазиси дозвілля на лоні природи, лісівники продумують кожну дрібничку: це і ошатні альтанки, розраховані на різні за чисельністю компанії, і дерев’яні накриття, столи зі зручними лавами, кам’яні мангали або спеціально відведені і укомплектовані місця для багаття, туалети, сміттєві баки. Не забувають працівники лісу і про наймолодших відвідувачів – дитячий майданчик із гойдалками є окрасою таких зон відпочинку.

До речі, всі рекреаційні пункти лісгосп створює і обслуговує виключно за свої кошти, і хоча це задоволення не з дешевих, - захист лісу і зручність його прихильників завжди на першому місці.

Тож ДП «Ніжинський лісгосп» з радістю запрошує всіх шанувальників здорового відпочинку до ошатних лісових рекреацій (На території діяльності лісгоспу їх вісім:

Вертіївське лісництво, автодорога Чернігів-Прилуки-Пирятин, біля с. Титівки;

Вертіївське лісництво, автодорога Київ-Кіпті-Глухів, біля сан. Пролісок;

Мринське лісництво, автодорога Чернігів-Прилуки-Пирятин, біля с. Зруб;

Носівське лісництво, автодорога Носівка-Лихачів, біля с. Жовтень;

Кобижчанське лісництво, автодорога Бобровиця-Носівка, с. Підгайне;

Кобижчанське лісництво, автодорога Бобровиця–Носівка, біля с. Кобижча;

Коляжинське лісництво, автодорога Бобровиця-Козелець, біля с. Браниця;

Новоселицьке лісництво, автодорога Київ-Прилуки.

Та хотілося б ще раз нагадати, що ліс – це не просто зона відпочинку, але й багатий осередок флори та фауни. Зупиніться на мить, відчуйте криштальну свіжість повітря, мелодійну пташину пісню, гомін сіверських дібров. Пам’ятайте, що сміття, кинуте аби-де, запалений сірник чи тліючий недопалок можуть наробити величезного лиха!

Будьте свідомими, й шанобливе ставлення до природи воздасться вам сторицею!!!!

                                                                                                                                       Юлія Стрілець

                                                                                                                                       ДП «Ніжинський лісгосп»

Переглядів: 380 | Додав: julec | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar