Головна » 2016 » Вересень » 2 » Лісівники на святі Першого дзвоника
10:11
Лісівники на святі Першого дзвоника

Перше вересня – День знань – свято особливе. Цього дня і в дітей, і в дорослих на серці радісно і, водночас, тривожно: що принесе новий навчальний рік, чим наприкінці порадують табелі? Тож допитливі оченята першокласників, мужні постаті випускників, усміхнені обличчя вчителів, задумливі погляди батьків гармонійно поєднуються у єдине ціле і шкільне подвір’я наповнюється життям.

Про свято Першого дзвоника не забули й лісівники. Головний лісничий Володимир Костирко відвідав Світанківську ЗОШ, а лісничі – школи у населених пунктах, де знаходяться їх лісництва.

Не обійшлося на святі й без подарунків. Новенькі волейбольні, баскетбольні й футбольні м’ячі вже запрошують школярів до веселої гри.

Тісна багаторічна співпраця не просто об’єднує учнів та лісівників, а й робить їх справжніми друзями. Сумісні поїздки в лісництва, дерева, вирощені з насінин, ознайомлення з розсадниками, де вирощується садивний матеріал, щире спілкування так глибоко укорінилися у дитячій свідомості, що деякі з випускників навіть вирішують присвятити своє життя лісу й обирають навчальні заклади відповідного профілю. А оскільки  молодь у нас не просто ініціативна, а й творчо обдарована, майбутнє лісу – у надійних руках!!!

                                                                                                                                                   Юлія Стрілець

 

 

Переглядів: 95 | Додав: julec | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar